☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆
☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆
 
Drive Type:
Front Wheel Drive
Преносливост:
Рачен менувач
Состојба:
Половна
Врати:
5-врати
Offer Type:
Sold
Увоз:
Германија 🇩🇪

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆

            PLATENI SITE DAVACKI DO 

             …

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆

2010
200,000км
Sedan Дизел
 
Марка:
Opel
Drive Type:
Front Wheel Drive
Преносливост:
Рачен менувач
Состојба:
Половна
Година:
2010
Километри:
200,000км
Тип на гориво:
Дизел
Врати:
5-врати
Увоз:
Германија 🇩🇪
Offer Type:
Sold